Miał 16 lat. Jechał pod prąd drogą ekspresową. Kierowca samochodu ciężarowego wypadek ten zapewne będzie pamiętał do końca swoich dni.
16-letni motocyklista jechał pod prąd ekspresówką. Zderzył się z ciężarówką.
O tym tragicznym wypadku informuje straż pożarna w Jeżewie Starym. Do wypadku doszło w sobotę około godz. 9. na drodze S8, na jezdni prowadzącej w stronę Białegostoku:
"O godzinie 09:13 zostaliśmy zadysponowani do wypadku drogowego na 617km drogi S8 w kierunku Białegostoku, na wysokości Jeżewa Starego. Motocyklista zderzył się z samochodem ciężarowym. Niestety kierujący motocyklem nie przeżył".
Zdjęcia poniżej. Fot. SP Jeżew Stary.
***
Uwaga
Tych 200 tys. ludzi naprawdę nie musiało umrzeć.
Poruszający film o pandemii – link do strony z filmem: Pandemia Czas Próby
***
Komentarze
Prześlij komentarz