Polska w rozkwicie i noworoczny cud gospodarczy. Komentarz.



Na wypadek, gdybyście tego nie wiedzieli, w Polsce trwa cud gospodarczy. Prezes Narodowego Banku Polskiego NBP Adam Glapiński podczas ostatniej konferencji prasowej:

"Sytuacja jest lepsza niż się wszyscy spodziewali. Mamy polski cud gospodarczy.

Nowy rok dobrze się zaczyna, inflacja spadła i to znacząco niżej niż oczekiwania rynkowe. 

Sytuacja jest lepsza niż się wszyscy spodziewali. Bardzo się z tego cieszymy.

To, że mamy polski cud gospodarczy, nawet wbrew szalejącej propagandzie i czarnowidztwu, które przelewa się w części mediów z zagranicznym kapitałem, wynika z tego, ze mamy polską walutę, która się swobodnie kształtuje na rynku".

Gdybyście wybierali się na zakupy, po mleko, sery czy - o zgrozo - pieczywo, pamiętajcie o cudzie. O rachunkach za prąd, gaz i ogrzewanie nie wspomnę.

***

Uwaga

Tych 200 tys. ludzi naprawdę nie musiało umrzeć.

Poruszający film o pandemii – link do strony z filmem: Pandemia Czas Próby 

***

Mateusz Cieślak

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Współczesne Westerplatte - czyli dziś znów się poluje na czarownice.

Czy świat będzie głodował przez zaniechania Polaków?