Właścicielka mieszkania na szczęście była w środku.



 Te kamery są coraz lepsze. Mężczyzna widoczny na zdjęciach próbował się włamać do mieszkania na jednym z katowickich osiedli. Wewnątrz była kobieta.

***

Widząc i słysząc manipulacje przy zamku i klamce od drzwi wejściowych, nacisnęła tę klamkę od wewnątrz. 

Wtedy włamywacz uciekł. Spod bloku odjechał na zielonym rowerze (może ktoś go widział i zapamiętał). Moment odjazdu też został nagrany.

Do tej próby włamania doszło 28 lipca przy ul. Bażantów. Nie będziemy podawać rysopisu opryszka, gdyż jest on bardzo dobrze widoczny.

Policja apeluje o pomoc w ustaleniu jego tożsamości i gwarantuje anonimowość. Zdjęcia możecie zobaczyć na stronie policji:

https://katowice.policja.gov.pl/k14/informacje/wiadomosci/367223,Chcial-wlamac-sie-do-mieszkania-czy-rozpoznajesz.html

***

Strona www.katowicedzis.pl ma awarię - otwiera się bardzo długo. Specjaliści pracują przy ustaleniu przyczyn awarii i jej usunięciu. Do momentu jej usunięcia nasz publikacje będą ukazywać się tutaj.





Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Współczesne Westerplatte - czyli dziś znów się poluje na czarownice.

Czy świat będzie głodował przez zaniechania Polaków?