Właścicielka mieszkania na szczęście była w środku.
Te kamery są coraz lepsze. Mężczyzna widoczny na zdjęciach próbował się włamać do mieszkania na jednym z katowickich osiedli. Wewnątrz była kobieta.
***
Widząc i słysząc manipulacje przy zamku i klamce od drzwi wejściowych, nacisnęła tę klamkę od wewnątrz.
Wtedy włamywacz uciekł. Spod bloku odjechał na zielonym rowerze (może ktoś go widział i zapamiętał). Moment odjazdu też został nagrany.
Do tej próby włamania doszło 28 lipca przy ul. Bażantów. Nie będziemy podawać rysopisu opryszka, gdyż jest on bardzo dobrze widoczny.
Policja apeluje o pomoc w ustaleniu jego tożsamości i gwarantuje anonimowość. Zdjęcia możecie zobaczyć na stronie policji:
***
Strona www.katowicedzis.pl ma awarię - otwiera się bardzo długo. Specjaliści pracują przy ustaleniu przyczyn awarii i jej usunięciu. Do momentu jej usunięcia nasz publikacje będą ukazywać się tutaj.

Komentarze
Prześlij komentarz