Hołownia już z Kaczyńskim? A może z Nawrockim?
Po piątkowym głosowaniu Hołownia otwarcie zbliżył się do PiS. To już bije po oczach.
Szymon Hołownia zaczął lawirować między walczącymi obozami. Wydawało się, że sam siebie zatopił (po spotkaniu z Kaczyńskim w mieszkaniu Bielana) a tymczasem stał się rozgrywającym.
Prezydent Nawrocki bardzo się umocnił (klub Polski 2050 w decydującym momencie nie poparł odrzucenia prezydenckiego projektu o CPK, kierując ustawę do dalszych prac). Tusk jest w wielkich opałach. Scenariusz przedterminowych wyborów stał się jak najbardziej realny.
Więcej znajdziecie w artykule:: “Po piątkowym głosowaniu Hołownia realnie zbliża się do PiS”.
Link:
https://katowicedzis.pl/2025/09/po-piatkowym-glosowaniu-holownia-realnie-zbliza-sie-do-pis/
***
Uwaga
Poruszający film o pandemii: "Czas próby, część trzecia". aby zobaczyć kliknij https://www.iboma.media/.
Na stronie również inne ciekawe dokumenty filmowe. Zadziwią cię albo nawet zszokują.
***
Artykuł tytułu prasowego "Nowa Panorama"
Informacje o redakcji:
https://nowapanorama_blogspot_com/
Wpisując w przeglądarce ten link zamień podkreślniki na kropki
Następnie wpisz w belce wyszukiwania hasło "stopka redakcyjna"
MC
Komentarze
Prześlij komentarz