Koniec z limitem kadencji prezydentów, wójtów i burmistrzów?
Donald Tusk popiera powrót do starych rozwiązań w samorządach.
To informacja, która zelektryzowała dziś środowiska lokalne w całej Polsce. Donald Tusk poparł pomysł PSL dotyczący zniesienia dwukadencyjności w samorządach. Temat, który jeszcze niedawno wydawał się zamknięty, wraca na polityczną agendę ze zdwojoną siłą.
Więcej:
https://katowicedzis.pl/2025/12/koniec-z-limitem-kadencji-prezydentow-wojtow-i-burmistrzow/
***
Uwaga
Poruszający film o pandemii: "Czas próby, część trzecia". aby zobaczyć kliknij https://www.iboma.media/.
Na stronie również inne ciekawe dokumenty filmowe. Zadziwią cię albo nawet zszokują.
***
Artykuł tytułu prasowego "Nowa Panorama"
Informacje o redakcji:
https://nowapanorama_blogspot_com/
Wpisując w przeglądarce ten link zamień podkreślniki na kropki
Następnie wpisz w belce wyszukiwania hasło "stopka redakcyjna"
MC
Komentarze
Prześlij komentarz